Karl Poulsen Aps

Kontakt

Hvis du ønsker, at vi skal kontakte dig, kan du udfylde og sende nedenstående kontaktformular.

Robin Poulsen

Direktør:

Robin Poulsen - murer- og kloakmester

Direkte tlf.: 8843 7036

Mobil: 2925 2924

robin@karlpoulsen.dk

 

 






 


Kasper Tykgaard

Medejer:

Kasper Tykgaard - konstruktør

kasper@karlpoulsen.dk

Direkte tlf.: 8843 7030

Mobil: 2634 2144








 


Martin Madsen
Martin Madsen

Medejer:

Martin Madsen - forsikringsansvarlig

martin@karlpoulsen.dk

Direkte tlf.: 8843 7034

Mobil: 2887 3899

 

 

 

 

 

 

 



Kurt Nellemann Paarup - Formand

kurt@karlpoulsen.dk

Direkte tlf.: 8843 7031

Mobil: 2875 5204







Bente Wind Hansen - bogholder

bente@karlpoulsen.dk

Tlf.: 7517 3077










 

Annette Kristensen
Annette Kristensen

Annette Kristensen - kontorassistent/sagsbehandler

annette@karlpoulsen.dk

Tlf.: 7517 3077

 

 




 

 

 

 



Karl Poulsen Aps  •  Smedevej 6 • 6740 Bramming  •  Telefon 75 17 30 77  •